Systemy podwieszane - Alu-tent

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10374
Opublikowany 2 tygodni temu
Jesteśmy topowym producentem nowoczesnych systemów wystawienniczych i reklamowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu proponowane przez nas konstrukcje są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze systemy reklamowe i wystawiennicze charakteryzują się oryginalnym designem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju imprez targowych i wystawienniczych oraz wielu innych wydarzeń branżowych.

Nasza oferta jest elastyczna i maksymalnie dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Podejmiemy się wykonania każdego projektu, nawet tego najbardziej skomplikowanego. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoja firma prezentowała się jak najlepiej!

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Musisz zalogować się lub zarejestrować nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
  ALU-TENT
  Niezarejestrowany użytkownik
  Wydrukuj ogłoszenie

  Lokalizacja

  Poland
  wielkopolskie
  Stęszew
  Topolowa 3
  Wyznacz trasę
  ALU-TENT
  Województwo Poland
  Region wielkopolskie
  Adres Stęszew
  Typ Prywatny
  Telefon 61830xxxx
  Systemy podwieszane - Alu-tent - 1/1
  Systemy podwieszane - Alu-tent
  Jesteśmy topowym producentem nowoczesnych systemów wystawienniczych i reklamowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu proponowane przez nas konstrukcje są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze systemy reklamowe i wystawiennicze charakteryzują się...
  Proszę o kontakt