Biuro tłumaczeń Warszawa - CLKP

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10360
Opublikowany 2 tygodni temu
Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz to zespół doświadczonych tłumaczy z wieloletnim stażem. Jesteśmy najdłużej działającym biurem tłumaczeń w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach wiedzy. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia z zakresu prawa, ekonomii, polityki, motoryzacji, chemii oraz wielu innych dziedzin. Nasi tłumacze to doświadczeni profesjonaliści.

Wykonujemy przekłady w pięciu językach, w tym w języku ukraińskim. W Centrum Lingwistycznym Krzysztof Pasiewicz wykonujemy:

• tłumaczenia zwykłe
• tłumaczenia specjalistyczne
• tłumaczenia poświadczone
• tłumaczenia ustne.

Zajmujemy się również obsługa konferencji i spotkań biznesowych. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia i atrakcyjną cenę. Wykonujemy tłumaczenia dla klientów z całej Polski, dzięki wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej i usług kuriera.

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Musisz zalogować się lub zarejestrować nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
  CLKP
  Niezarejestrowany użytkownik
  Wydrukuj ogłoszenie

  Lokalizacja

  Poland
  kujawsko-pomorskie
  Bydgoszcz
  3 Maja 22/2
  Wyznacz trasę
  CLKP
  Województwo Poland
  Region kujawsko-pomorskie
  Adres Bydgoszcz
  Typ Prywatny
  Telefon 52328xxxx
  Biuro tłumaczeń Warszawa - CLKP - 1/1
  Biuro tłumaczeń Warszawa - CLKP
  Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz to zespół doświadczonych tłumaczy z wieloletnim stażem. Jesteśmy najdłużej działającym biurem tłumaczeń w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach wiedzy. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia z zakresu prawa, ekonomii, polityki,...
  Proszę o kontakt