ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK obsługa informatyczna Poznań

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #8820
Opublikowany 1 tydzień temu
Firma iTRAP oferuje rzetelną obsługę informatyczną dla przedsiębiorstw. Jest to obsługa informatyczna Poznań każdorazowo dopasowana do wymagań klienta. Całość usług bazuje na outsourcingu IT, dzięki czemu można regularnie wesprzeć nie tylko zaplecze IT, lecz także osoby zatrudnione w danej firmie. Udostępnione świadczenia IT dedykowane są klientom z Poznania i okolic.

Wdrożenia IT zapewniają sprawny tok procesu wdrażania, bez przerwy w funkcjonowaniu konkretnego przedsiębiorstwa. Realizowane są również audyty i konsulting IT. Specjaliści dostarczają wiedzę na temat oprogramowania, jakie wprowadzą, a także poinformują pracowników, jak mają oni z niego korzystać. Obsługa informatyczna bazuje także na tym, że zoptymalizowane zostaną wszystkie komputery w przedsiębiorstwie. Przez ekspertów z iTRAP będą one również regularnie aktualizowane. Eksperci z większością usterek mogą sobie poradzić zdalnie, co jest ważne dla zleceniodawców. Problemy techniczne rozwiązane są szybko, a klienci nie muszą zmagać się z dodatkowymi kosztami.

ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK obsługa informatyczna Poznań
ul. Okulickiego 7
61-413 Poznań
tel. 531 816 796
email: biuro@itrap.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: https://itrap.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Komentarze

  Te ogłoszenie nie zostało jeszcze skomentowane
  Dodaj komentarz
  itrap
  Niezarejestrowany użytkownik
  Wydrukuj ogłoszenie

  Lokalizacja

  Poland
  wielkopolskie
  Poznań
  Wyznacz trasę
  itrap
  Województwo Poland
  Region wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK obsługa informatyczna Poznań - 1/1
  ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK obsługa informatyczna Poznań
  Firma iTRAP oferuje rzetelną obsługę informatyczną dla przedsiębiorstw. Jest to obsługa informatyczna Poznań każdorazowo dopasowana do wymagań klienta. Całość usług bazuje na outsourcingu IT, dzięki czemu można regularnie wesprzeć nie tylko zaplecze IT, lecz także osoby zatrudnione w danej firmie. U...
  Proszę o kontakt