Wakacje na wsi blisko morza z pupilem :)

1 - 2 z 2
40.00 PLN
ID #8806
Opublikowany 2 tygodni temu
Gospodarstwo agroturystyczne w okolicach Kołobrzegu zaprasza na pobyt ze swoim pupilem lub bez ???? Pies, kot , nawet koń , mile widziane.
Dysponujemy pokojami jedno, dwu, trzy i czteroosobowymi .Dom na skraju wsi, 100 metrów od lasu, łąki w pakiecie .Stajnia widoczna z okna pokoju. Grill, ognisko do dyspozycji. Wspólne obiady, kolacje, śniadania ,pieczenie chleba ,domowe ciasto według potrzeb. W ramach posiłków i wolnych chwil pogaduchy o koniach, zwierzakach albo innych życiowych dolegliwościach . Oferujemy rodzinno- domową atmosferę, sporo psiaków do głaskania, koty na kolanach , królik, papuga, czyszczenie koni- nauka obcowania z tymi wspaniałymi mądrymi zwierzętami, nauka jazdy. Kołobrzeg i Morze Bałtyckie rzut beretem czyli 15 km od nas .

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Komentarze

  Te ogłoszenie nie zostało jeszcze skomentowane
  Dodaj komentarz
  Beata Szyszko
  Niezarejestrowany użytkownik
  Wydrukuj ogłoszenie

  Lokalizacja

  Poland
  zachodniopomorskie
  Kołobrzeg
  Ołużna 22a
  Wyznacz trasę
  Beata Szyszko
  Województwo Poland
  Region zachodniopomorskie
  Adres Kołobrzeg
  Typ Prywatny
  Wakacje na wsi blisko morza z pupilem :) - 1/2
  Wakacje na wsi blisko morza z pupilem :) - 2/2
  Wakacje na wsi blisko morza z pupilem :)
  Gospodarstwo agroturystyczne w okolicach Kołobrzegu zaprasza na pobyt ze swoim pupilem lub bez ???? Pies, kot , nawet koń , mile widziane. Dysponujemy pokojami jedno, dwu, trzy i czteroosobowymi .Dom na skraju wsi, 100 metrów od lasu, łąki w pakiecie .Stajnia widoczna z okna pokoju. Grill, ognisko d...
  40.00 PLN